Rüyada Rapor Görmek Ne Anlama Gelir?

Sağlık raporu aldığını görmek bir işe girmeye, Hastalıktan rapor aldığını görmek hayatına çeşni katacak olan ufak tefek değişikliklere; Bilgi vermek amacıyla hazırlanan raporu görmek bazı hususlara vakıf olmaya dünyev” ve uhrev” kar ve zarar hesabını tuutmaya delalet eder.

Sağlık raporu aldığını görmek bir işe girmeye, Hastalıktan rapor aldığını görmek hayatına çeşni katacak olan ufak tefek değişikliklere; Bilgi vermek amacıyla hazırlanan raporu görmek bazı hususlara vakıf olmaya dünyev" ve uhrev" kar ve zarar hesabını tuutmaya delalet eder.

Rüyada bir hastaliginizdan dolayi doktordan veya hastane heyetinden bir rapor aldiginizi görmek, sagliginizin yerinde olduguna bir is hususunda her hangi bir devlet dairesinden fenni bir rapor almak ise islerinizin düzgün gittigine işarettir.

Rüyanizda bir doktordan rapor aldiginizi görmeniz, sagliginizin sizi artik devamli çalismaktan alikoyacak bir yere geldigini ve daha az yorulmaniz için is yerinizde kendinize bir yardimci seçmeniz geregini işaret eder.

Rüyada bir doktordan rapor aldığını görmek; eski sağlığınızı kaybetmeye başladığınıza ve artık çalışmakta zorlandığınıza işarettir.

Bir başka rivayete görede: Rüyada rapor almak, islerin durmasina ve sihhatin kaybolmasma işaret eder.

Rüyada bir rapor görmek, birisinin ihanet edeceğine yorumlanır.

Rüyasında Rapor Görenler Rüyalarını Anlatıyor

Üzgünüz, henüz hiç bir ziyaretçimiz Rapor rüyasını anlatmamış.

Ama sizin, rüyanızı anlatıp ilk paylaşımı yapacağınıza eminiz! :)

Rüyasını İlk Paylaşan Siz Olmak İster misiniz?

  • dream captcha
Rüya Analizi

Rapor görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%100
Olumsuz
%0
Toplam 1 oy kullanıldı, 10 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz
Benzer Rüyalar

Rapor görenler genellikle bu rüyaları da görüyor: