Rüyada Sevişmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimseyle Allah için seviştiğini görmek ilahi rahmet ve hoşnutluğa, hesapsız olarak esenlik yurdunu hak etmeye; İnançsız birinin Allah için seviştiğini görmesi hidayet bulmasına; Meşru olmayan her çeşit sevişme sonu ihanetle bitecek olan ortaklığa ya da velisiz ( ailesinin izni olmaksızın) evlenmeye delalet eder.

Rüyada sevisen iki insan görmeniz, yeni bir ask heyecani duymak arzusu ile içinizde kipirdanmalar olduguna; kendinizi sevisir halde görmeniz simdilik bu duygudan uzak bulundugunuza delildir.

Rüyada seviştiğini görmek; kendi eşi ile olursa hayırlı haber ve olaylara, başkası ile olursa kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğramaya işarettir.

Kafirin Allah için sevistigini görmesi, Müslüman olmasina; eger bu sevisme Allah için olmazsa neticesi hiyanet olan bir ortaklik akdetmeye ve velisiz evlenmeye işarettir.

Bir başka rivayete görede: Rüyada Allah için sevistigini gören kimse, Allahin rahmet ve nzasina nail olur ve günahtan kaçinir.

Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

Rüyasında Sevişmek Görenler Rüyalarını Anlatıyor

Melisa

17.05.2013 14:41:12

Olumlu Düşünüyor

Eşimle tarışmamız yüzünden ayrıldık dönmemeye kararlı 15gün kadar oldu yaalnız ben rüyamda iki hafta önce seviştim dün yine rüyamda seviştim rüyam bana ne anlatıyor lütfen yorumlayın zira iki çocuğumuz var ? merak ediyorum çok sağolun

Kerem

14.05.2014 16:02:17

Olumsuz Düşünüyor

Annemin kıllı amını sikiyodum sonra annemin ağzına 2 3 dakika boşalıyordum ne anlama geliyor şimdiden teşkler

Siz de Rüyanızı Paylaşmak İster misiniz?

  • dream captcha
Rüya Analizi

Sevişmek görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%67
Olumsuz
%33
Toplam 3 oy kullanıldı, 6.7 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz