Rüyada Şehit Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir şehidi hayatta yaşıyor görmek, onun bıraktığı ilim ve yolun yaşadığına yahut Allah'a yakın olmaya; Şehid olduğunu görmek bu makamı hak ettirecek amelleri işlemeye güç yetirmeye delalet eder.

Bir kimse sehitlerden birisinin diri oldugunu görse, o sehitin takip ettigi yol ve tutumunun insanlar arasinda devam ettigine işarettir.

Rüyada şehit gördüyseniz veya kendiniz şehit olduysanız, bu itibar sahibi olacağınız ve çok yükseleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada bir şehit gördüyseniz veya kendiriz şehit olduysanız, itibar sahibi olacağınız ve çok yükseleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada vatan uğruna şehit olduğunu görmek; öldüğünüzde büyük bir mertebe ile Allahın huzuruna çıkacağınıza işarettir.

Rüyada şehit olmak ya da görmek çevrenizde saygı görecek makamlara yükseleceksiniz anlamına gelir.

Bazi tabirciler de, rüyada bir sehitin hayatta oldugunu gören kimse Allah (cc)a yaklasir demislerdir.

Rüyasında Şehit Görenler Rüyalarını Anlatıyor

Melisa

17.05.2013 19:44:53

Olumlu Düşünüyor

Askerde 8 aylık eşim var.Son 1 haftadır her gece rüyam da bir kişinin şehit olduğunu görüyorum.Ama kim olduğunu bir türlü göremiyorum. Cenazeye yaklaşınca uyanıyorum.Acaba eşimle ilgili bir haber mi ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Deniz

17.05.2013 20:16:26

Olumlu Düşünüyor

Merhaba arkadaşlar ablamlamla eşi 5 senedır ayrıyasıyorlar suan eve dönmek istıyor ama ablam kabul etmıyor bunlar gercek olan . ve ben bu gun ruyamda ablamın eşi dönmek iştıyor ve ablar m kabul ettıgı göruyorum ve evımz kalabalık ve o sırda ablamın tlf calıyor ve eşinin askerde sehıt(normalde dr oldugu söyleniyo böyleydı ruyam yorumlarsanız sevınırım tesekurler

Seren

17.05.2013 20:16:54

Olumlu Düşünüyor

Selam arkadaşlar ben babamın şehit oldugunu gordüm, babam asker daha dogrusu gormedım, haberını aldım ama ne anneme nede bana haber verilmedi, tanımadıgımız birinin telefonundan aradılar oradan haber aldık lütfen rüyamı yorumlarmısınız

Siz de Rüyanızı Paylaşmak İster misiniz?

  • dream captcha
Rüya Analizi

Şehit görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%100
Olumsuz
%0
Toplam 4 oy kullanıldı, 10 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz
Benzer Rüyalar

Şehit görenler genellikle bu rüyaları da görüyor: