Rüyada Otomobil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada otomobile bindiğini görmek; hasta ise sağlığına kavuşacağına, hareket halinde otomobil görmek; kazançlı yeni bir işe başlamaya duran otomobil görmek; işlerinizin kötü gideceğine taksiye binmek; iyi bir yolculuğa çıkmaya otomobil çarptığını görmek; rüyayı görenin bir kaza geçireceğine işarettir.

Her çeşit binit vasıtası geçim için izlenen yol ve yöntemlere, kişinin benimsediği hayat tarzına Otomobili rölantide çalışır halde görmek işlerde durgunluğa Otomobili çalıştırıp hareket ettirmek işlerin açılmasına Geniş ve rahat otomobil baht açıklığıına ve mutululuk unsuru olan şeylere delalet eder.

Rüyasinda bir otomobil kullandigini görmek bulundugu iste basarili bir idareci olduguna; memur veya isçi degil de halkadan biri ise, onlar tarafından sevildigine ve becerikliligi yüzünden onlarin hükümetle olan islerinde aracilik yaptigina delalet eder.

Bir otomobilin içinde oldugunu görmek, bir suçtan dolayi tutuklanacagina ve sonra suçsuzlugu anlasilarak tahliye edilecegine delalet eder.

Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yöneltiyor anlamına gelir.

Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor anlamına gelir.

Rüyada otomobili kullanmak, hayatınızı istediğiniz gibi yaşıyorsunuz anlamına gelir.

Rüyanızda bir otomobil kullanıyorsanız, hayatınıza hakimsiniz anlamına gelir.

Rüyasında Otomobil Görenler Rüyalarını Anlatıyor

Yeliz

16.05.2013 12:00:37

Olumlu Düşünüyor

Rüyamda eski erkek arkadaşım arabayı çok hızlı sürüyordu.Bende onun yanında oturuyordum.Çok hızlı sürdüğü için kapıyı kapatamadım ve saçlarım uçuşmaya başladı.Arabanın rengi,modeli eski-yeni hatırlamıyorum.Ama şunu söylemeliyim ki eski erkek arkadaşımla aynı sırada oturuyoruz ve aramız çok iyi.Uyandığımda sanki hala onu seviyormuşum gibi hissettim.Yorumunuzu bekliyorum.Teşekkürler.

Gizem

16.05.2013 12:01:10

Olumlu Düşünüyor

Merhaba, ben rüyamda anneannemle birlikte gezmeye gitmiştim. Önce büyük, kocaman bir markete girdik hatta çok iyi hatırlıyorum ki ben ”Oha burası kocamanmış” diyerek şaşırmıştım. Ondan sonra iki sınıf arkadaşımı yanyana bir yere girerken gördük. Onları geçince pembe bir arabanın içinden çıkan kör bir zombi karşımıza çıktı. Böyle karavan gibi bir arabası vardı ve pembeydi. Üstünde ”Güzel Kör” mü ne yazıyordu öyle garip bir şey işte o sırada uyandım ne anlama geliyor rüyam acaba ?

Serpil

16.05.2013 12:01:41

Olumlu Düşünüyor

Merhaba, rüyamda siyah uzun bir arabanın içindeyim. arka koltukta oturuyorum. bir anda birileri geliyor terörist gibi arabanın önünü tarıyorlar. bende saklanıyorum içeride beni görmesin diye. Sonra onların içinden genç bir çocuğu cağırıyorum o bana 5 kez gelicez diyor. bu şekilde bende arkadaşımı görüp onu uyarmaya çalışıyorum fakat onunda kulagında kulaklık var. ama sonra oradan kaçıyoruz beraber rüyamı yorumlarmısınız ?

Nesrin

16.05.2013 12:02:12

Olumlu Düşünüyor

Merhaba arkadaşlar ben nesrin istanbuldan yazıyorum Rüyamda erkek arkadaşımla eski ve sarı renkte bir arabadayız. o arabayı kullanıyor. ben yanında oturuyorum. onun bir eli direksiyonda diğer kolunu rahat bir şekilde cama dayıyor, dışarıya çıkarıyor. ikimizde hava soğuk olduğu için üşüyoruz hatta ben titriyorum. bir yeri, adresi arıyoruz ama bulamıyoruz. etrafta uzun yarısı siyah yarısı beyaz boyalı bir sürü binalar var. ben onu aradığımız yer orası değil şurası diye yönlendiriyorum.

Siz de Rüyanızı Paylaşmak İster misiniz?

  • dream captcha
Rüya Analizi

Otomobil görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%100
Olumsuz
%0
Toplam 5 oy kullanıldı, 10 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz