Rüyada Oluk Görmek Ne Anlama Gelir?

Arada bir iyilik yapan kimseye, ev hizmetlerini gören kimsese elçi ya da vekile kendine emanet edilen şeyi hakkıyla koruyan yahut emanetin hakkını veren insana Çörtenlerde biriken yağmur sularının oluklardan aktığını ve bu berrak sudan insanların istiifade ettiğini görmek ucuzluk ve bolluğa hayır ve berekete Oluktan su aktığını görmek üzüntü ve kederden kurtulmaya Oluktan bulanık yahut pis kokulu su aktığını görmek yara çıban kabarcık ve diğer cilt hastalıklarına Oluktan kan akması insanlarınkanını akıtacak düşmana Yağmursuz bir havada çörtenden yahut bulun suyunu aşağı indiren oluktan su aktığını görmek fitne ve anarşiye bunun sonucu akacak kana; Kabe'nin üzerinde bulunan Altınoluğun altında olduğunu ve üzerine bu oluktan berrak su döküldüğünü görmek ilahi rahmete ümit ettiği şeyin meydana gelmesine delalet eder.

Rüyada oluk görmek; tanınmış, sohbeti dinlenir bir kimse ile arkadaş olacağınıza yağmur yağmadığı halde oluklardan Su aktığını görmek; hakkınızda çok üzüleceğiniz kötü bir söz duyacağınıza bazı yorumculara göre rüyada oluk görmek; sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya oluklardan kan aktığını görmek; oturduğunuz şehirde birinin öldürüleceğine oluklardan kötü kokulu bulanık bir Suyun aktığını görmek; hastalığa oluktan su içtiğini görmek; bir yerden elinize mal geçeceğine işarettir.

Rüyada oluk görmek, iyilik sahibi bir kimseye işarettir bir kimse rüyada bir takim oluklardan yağmursuz bir Havada aktigini görse fitnelere ve akan oluklarin sayisinca boyun vurulmaya işarettir.

Yagmur yagmadigi halde oluktan su aktigini görmek, arkanizdan bir çok dedikodularin yapildigina yağmurlu günlerde oluktan su aktigini görmek ise o yere feyiz ve bereketin gelecegine işarettir.

Eger oluklardan safi su aksa ve halk da ondan faydalansalar, ucuzluga v( bolluga ve emniyete; bulanik ve pis kokulu su akmasi ise hastaliklara vt sikintilara işarettir.

Kısa kısa tabirler ve yorumlar:

 • Bazen oluklar, elçi ve vekile veya kendisine emniyet edilen seyde hiyanet etmeyerek herkese layikiyle hakkini veren emin bir kimseye işarettir.
 • Rüyada yağmur oluğu gelen ve gelecek olan paradır.
 • Bir kimse rüyada bir takim oluklarin yağmursuz bir havada aktigini görse, fitnelere ve akan oluklarin sayisinca boyun vurulmaya işarettir.
 • Bazen de oluklar ferahliga, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir.
 • Sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacaksınız anlamına gelir.
 • Oluklardan çamurlu sular aktigini görmek, mutlu bir hayata kavusacaginiza; çamurlu ve bulanik sularin aktigini görmek ise felaketli günler yasanacagina delildir.
 • Bir başka rivayete görede: Rüyada oluk görmek, iyilik sahibi bir kimseye işarettir.
 • Oluk ile ilgili rüyalar iki sekilde tabir olunur: Halk arasinda ün yapmis kimselerle arkadaslik yapmak, bol geçim.
 • Eger oluklardan kan aksa, o sehir halkinin kanlarim akitacak düsmana işarettir.
 • Oluktan kirli su akması arkanızdan size komplo kuran insanların bulunduğunu haber verir.
 • Eger oluklardan safi su aksa ve halk da ondan faydalansalar, ucuzluga ve bolluca ve emniyete; bulanik ve pis kokulu su akmasi ise hastaliklara ve sikintilara işarettir.
 • Oluktan temiz su akması, işlerinizde başarı kazanacaksınız bol para kazanacaksınız anlamına gelir.
 • Oluktan su yerine kan, aktigini görmek hayatinizda bazi firtinali anlar geçireceginize; yakinlarinizdan biri hakkinda kötü sözler duyacaginiza delalet eder.

Rüyasında Oluk Görenler Rüyalarını Anlatıyor

Üzgünüz, henüz hiç bir ziyaretçimiz Oluk rüyasını anlatmamış.

Ama sizin, rüyanızı anlatıp ilk paylaşımı yapacağınıza eminiz! :)

Rüyasını İlk Paylaşan Siz Olmak İster misiniz?

 • dream captcha
Rüya Analizi

Oluk görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%100
Olumsuz
%0
Toplam 1 oy kullanıldı, 10 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz
Benzer Rüyalar

Oluk görenler genellikle bu rüyaları da görüyor: