Rüyada Darağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir yere kurulmus daragaci görmek, isteklerinin gerçeklesmeyecegine; kendisinin veya bir başkasinin asildigini görmek bu isteklerin gerçeklesecegine delalet eder.

Bir başka rivayete görede: Rüyada daragaci görmek, rüya sahibinin gerçeklesmesini istedigi bir maksadinin gerçeklesecegine delildir.

Bir kimsenin rüyada darağacı görmesi, selâmet kurtuluş ve üzüntülerin son bulmasına delâlet eder.

Rüyasında darağacma asıldığını gören kimsenin günahları bağışlanır.

Rüyada kendisinin asıldığını görmek, günahlardan kurtuluşa işarettir.

Rüyada darağacı ayrılıktır.

Rüyasında Darağacı Görenler Rüyalarını Anlatıyor

yıldıztozu35

01.09.2013 04:24:22

Olumsuz Düşünüyor

saat gece yarısını geçiyor evden çıkıyorum benim vesile olduğum bi sebeple davullar çalıyor. davulun sesi hala kulaklarımda. davulun yanında bir köpek var. insanlar kızıyor bu gürültü bitsin yoksa polise şikayet edicez diye. bende korkuyorum böyle sonuçlansın istememiştim diyorum ve muhtarlığa doğrı yürümeye başlıyorum ve birden gecenin 1 buçuğu olduğunun farkına varıyorum gitmekten vazgeçiyorum. yürüdüğüm yol yıkık enkaz ve yokuş bi yol. geri dönerken bi köpek sürüsü ile karşılaşıyorum ve onlardan saklanıyorum. birden kendimi babamların evin orda buluyorum. bi duvardan sokağa atlıyorum. annem babam beni eve alır mı acaba diyorum. eve yaklaşıyorum evin dışı yıkık virane. ev bomboş. cama doğru yaklaşıyorum içerde dar ağacına asılmış rahmetli babamı görüyorum. sonuş baba baba diye ağlayarak uyandım ve etkisi geçmiyor. ne düşünmeliyim bilmiyorum

Siz de Rüyanızı Paylaşmak İster misiniz?

  • dream captcha
Rüya Analizi

Darağacı görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%50
Olumsuz
%50
Toplam 2 oy kullanıldı, 5 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz
Benzer Rüyalar

Darağacı görenler genellikle bu rüyaları da görüyor: