Rüyada Çilingir Görmek Ne Anlama Gelir?

Bekar için nikaha, sırları gizlemeye Çilingirin ev kapısına kilit takması evlenmeye işyerine takması iş kurmaya yahut simsarlığa Mesleği çilingirlik olan kimsenin ağaç kilit yaptığını görmek iki yüzlülüğü reddetmeye demir kilit yaptığını görmek zor vve çitin işleri başarmaya delalet eder Bekar için nikaha sırları gizlemeye Çilingirin ev kapısına kilit takması evlenmeye işyerine takması iş kurmaya yahut simsarlığa Mesleği çilingirlik olan kimsenin ağaç kilit yaptığını görmek iki yüzlülüğü reddetmeye demir kilit yaptığını görmek zor vve çitin işleri başarmaya delalet eder.

Kapinizi açtirmak için bir çilingire basvurdugunuzu veya çilingiri evinize getirip bir kapiyi açtirmaya çalistiginizi görmek, bir is hususunda is ortaginizla veya bir dostunuzla yola çikacaginiza veya bir para meselesi için alacaklilarinizla olan bir anlasmazligin halline çalistiginiza yahut içinden çikamadiginiz bir isten dolayi bir bilir kisiden akil danismak zorunda kaldiginiza delalet eder.

Bekar için nikaha, sırları gizlemeye Çilingirin ev kapısına kilit takması evlenmeye işyerine takması iş kurmaya yahut simsarlığa Mesleği çilingirlik olan kimsenin ağaç kilit yaptığını görmek iki yüzlülüğü reddetmeye demir kilit yaptığını görmek zor vve çitin işleri başarmaya delalet ederBir kimsenin rüyada çilingir görmesi aracı bir adam ile tâbir olunur.

Bekar için nikaha, sırları gizlemeye Çilingirin ev kapısına kilit takması evlenmeye işyerine takması iş kurmaya yahut simsarlığa Mesleği çilingirlik olan kimsenin ağaç kilit yaptığını görmek iki yüzlülüğü reddetmeye demir kilit yaptığını görmek zor vve çitin işleri başarmaya delalet eder.

Bir kimsenin kapisma rüyada çilingirin kilit takmasi, o kimsenin evlenmesine araci ve dükkaninin kapisina kilit takmasi da o kimsenin bir malin satilmasi için simsarlik etmesine işarettir.

Kısa kısa tabirler ve yorumlar:

  • Rüyada çilingir görmek sırların ortaya çıkmasına, zor işlerin kolaylaşmasına arkadaşınıza yapacağınız yardıma işarettir.
  • Bir başka rivayete görede: Rüyada çilingir görmek, araciya işarettir.
  • Çilingiri görmek, sirlari gizli tutmaya ve bekar bir kimsenin de nikahlanmasina işarettir.
  • Bekâr birinin rüyada çilingir tarafından kapısına kilit takıldığını görmesi, yakında evleneceğine delâlet eder.
  • Bazı kere de çilingir görmek, münafıkları reddetmeye çetin ve müşkil işleri kolaylaştırmaya delâlet eder.
  • Yine rüyada çilingir görmek, rüya sahibinin ağzının sıkılığı ve sır saklayıcı olduğuna alâmettir.
  • Çilingire kapı açtırdığını görmek iş hususunda başkalarından destek alacağınıza ve anlaşmazlıkları çözümleyeceğinize işarettir.

Rüyasında Çilingir Görenler Rüyalarını Anlatıyor

Üzgünüz, henüz hiç bir ziyaretçimiz Çilingir rüyasını anlatmamış.

Ama sizin, rüyanızı anlatıp ilk paylaşımı yapacağınıza eminiz! :)

Rüyasını İlk Paylaşan Siz Olmak İster misiniz?

  • dream captcha
Rüya Analizi

Çilingir görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%100
Olumsuz
%0
Toplam 1 oy kullanıldı, 10 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz
Benzer Rüyalar

Çilingir görenler genellikle bu rüyaları da görüyor: