Rüyada Çalgı Görmek Ne Anlama Gelir?

Gibi çalgılar düşük tabakadan insana ve onlar seviyesinde bulunan kimseye, Tüm çalgı aletleri salih kimseler için sevinç ve muhabbete ince duygulara ve ruh güzelliğine diğerleri için bayağı ve sefil alışkanlıklara ve bu tıynette insanlara delalet eder.

Çalgı ve çalgıcı eğlence düşkünü, kıt akıllı birine Klasik müzik aletleri sevince karışan hüzne; Piyano ve onun sesi yalan ve geçersiz söze ve böyle sözler sarf eden insana Akordeon armonika latarna vb.

Rüyasinda çalgi görmek, muhtelif sekillerde tef-sir olunur: Çalgiyi kendisi temiz giyinmis olarak ibadet zamani disinda çaliyorsa yaptigi is halk arasinda alaka uyandiracak de-mektir.

Çalgi,trampet ve davul gibi seylerse, bir dedikoduyu halka ilan eder.

Tek basina çalgi çalan, heyecanli bir haber alir.

Ney çalmak hayirlidir.

Rüyasında Çalgı Görenler Rüyalarını Anlatıyor

osman pamuk

18.05.2013 10:07:53

Olumlu Düşünüyor

s.a arkadaşlar ben normalde gitar çalan biriyim ve müzikle çok ilgiliyim neyse asıl problem şurda ben rüyamda çalgı gördüm bu ne anlama gelıyor diye sitenize baktığımda Çalgı ve çalgıcı eğlence düşkünü, kıt akıllı birine, Klasik müzik aletleri sevince karışan hüzne; Piyano ve onun sesi, yalan ve geçersiz söze ve böyle sözler sarf eden insana, Akordeon, armonika, latarna bu yorumları gördüm okudum doğrumudur ?

Siz de Rüyanızı Paylaşmak İster misiniz?

  • dream captcha
Rüya Analizi

Çalgı görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%100
Olumsuz
%0
Toplam 2 oy kullanıldı, 10 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz
Benzer Rüyalar

Çalgı görenler genellikle bu rüyaları da görüyor: