Rüyada Alay (askeri) Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada alay görmek, gün içersinde işinizde bir aksilik olacağına kendinizi alay içinde görmek iş hayatında büyük bir zarara uğrayacağınıza cenaze alayı görmek aileye felaket geleceğine kötü bir haber alınacağına düğün alayı görmek aile fertlerinin artacağına işte sürekli kâr edileceğine mutlu bir ihtiyarlık geçirileceğine askeri alay görmek çevrenizdeki dostlara güvenilmeyeceğine zarar görülebileceğine ve iftiraya kurban gidilebileceğine işarettir.

Rüyanizda asker olarak bir alayda egitim görmekte veya subaylik yapmakta oldugunuzu görmek, büyük bir hükümet adami tarafından yardim ve iyilik göreceğinize; bir alayda bir geçit töreninde bulundugunuzu görmek kafile halinde bir başka memlekete gidip ticaret konusunda anlasmalar yapacaginiza veya çocugunuzu bir üniversiteye veya bir liseye yazdiracaginiza işarettir.

Bir askeri birlikte en önde bayrak tasidiginizi görmek, yasadiginiz yerde ün sahibi olup adinizin unutulmayacak bir sekilde taninacagina delalet eder.

Rüyada bir alaY asker görmek sıkıntıların sona ereceği ve kişinin hiç ummadığı bir olay sayesinde kendine gelecek anlamına gelir.

Rüyasında Alay (askeri) Görenler Rüyalarını Anlatıyor

Üzgünüz, henüz hiç bir ziyaretçimiz Alay (askeri) rüyasını anlatmamış.

Ama sizin, rüyanızı anlatıp ilk paylaşımı yapacağınıza eminiz! :)

Rüyasını İlk Paylaşan Siz Olmak İster misiniz?

  • dream captcha
Rüya Analizi

Alay (askeri) görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%100
Olumsuz
%0
Toplam 1 oy kullanıldı, 10 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz
Benzer Rüyalar

Alay (askeri) görenler genellikle bu rüyaları da görüyor: