Rüyada Ajan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir memleket hesabina casusluk eden bir kimse ile karsilastiginizi görmek, bulundugunuz iste tüccar iseniz ticaretinizde ev kadini iseniz eviniz veya mahallenizde ögrenci iseniz okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduguna işarettir.

Bir casusla dostluk kurdugunuzu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için çare düsündügünüze sizin bir memleket hesabina casusluk yaptiginizi görmek sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için meslek veya yer degistirdiginize delalet eder.

Bir başka rivayete göre ise;Rüyada yabanci bir devlet hesabina çalistiginizi görmek, gizli sirlarinizin açiga vurulacagina; bir başkasinin casuslukla suçlanip tutuklandigini görmek başkalarinin sirlarini ögreneceginize delalet eder.

Rüyada bir hükümet hesabina veya bir sirkete casusluk ettigini görmek, yakinda çok karisik bir ise katilacagina; bir casus sebekesine yakalandigini görmek islerine rakip olacak bir takim kisilerin onun pesinde olduklarina işarettir.

Bir başka rivayete görede: Rüyada casusluk etmek, anlasilmamasi için muglak (belirsiz) ve müphem(dolanbaçli) söz söylemeye yahut serli isleri hayirli islere tercih etmeye işarettir.

Bir ajanin sizinle dost oldugunu görmeniz, evinizin içinde size ihanet eden bir kimsenin varligina işarettir.

Rüyasında Ajan Görenler Rüyalarını Anlatıyor

Üzgünüz, henüz hiç bir ziyaretçimiz Ajan rüyasını anlatmamış.

Ama sizin, rüyanızı anlatıp ilk paylaşımı yapacağınıza eminiz! :)

Rüyasını İlk Paylaşan Siz Olmak İster misiniz?

  • dream captcha
Rüya Analizi

Ajan görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%100
Olumsuz
%0
Toplam 1 oy kullanıldı, 10 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz
Benzer Rüyalar

Ajan görenler genellikle bu rüyaları da görüyor: