Rüyada Abdest Bozmak Görmek Ne Anlama Gelir?

Uygun bir yere yahut tuvalete bevletmek sıkıntıdan kurtulmaya, İnsanların görebileceği herhangi bir yere bevletmek kişiyi sıkıntıya sokacak biir şey yapmaya Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını tutmak mevcut sıkıntının gitmesiyle birlikte malının bir kısmını kaybetmeye Bilinmeyen bir yerde küçük abdest bozmak meçhul bir kadınla evlenmeye Sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak bir şeygizlemek istediği halde uygun bir yer bulamamaya Bevlini kolaylıkla yaptığını görmek rızkın kolay teminine Zorlanarak işediğini görmek geçim hususunda zorluklarla karşılaşmaya Gömleğine bevlettiğini görmek evli için çocuğa bekar için evlenmeye Leğen testi şişe ve benzeri kaplar içine yahut bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya Büyük abdest ihtiyacını gidermek mal ile yorulur.

Tuvalette büyük abdest bozmak malını sarfetmeye, Herhangi bir kap yahut elbise üzerine bunu yapmak kadın yüzünden sıkıntıya düşmeye Dere kenarı yahut vadide büyük abdest bozmak haksız yere töhmet altında tutulmaya Biryere necaset yapıp üzerini toprakla örtmek malını defnetmeye Yatağına büyük abdestini yapmak uzun sürecek bir hastalığa yakalanmaya delalet eder.

Abdestini abdesthanede degil de açik ve herkesin görecegi bir yerde yaptigini görmek, hakkinda bazi dedikodularin yapildigina abdestini evinin odasinda bozdugunu görmek düsmanlarinin olduguna delalet eder.

Küçük abdestini bozdugunu görmek, sikintidan kurtulmaya büyük abdestini yaptigini görmek borçtan hasta ise hastaliktan kurtulmaya işarettir.

Abdest yaptigi yer, meçhul ise bilmedigi yere malini harcar ve bundan bir sevap alamaz ve kendisine de sükür ve medh edilmez.

Kısa kısa tabirler ve yorumlar:

  • Kendisinden kuru bir sey çikmakla abdestinin bozuldugunu görse, afiyet için malini sarf ve infak eder.
  • Eger, abdest yeri abdesthane gibi bilinen bir yer ise ihtiyaci için sarf edeceği seyin mesru ve maruf olmasina delalet eder.
  • ( Ayrıca bakınız Tuvalet, Necaset Sidik.
  • Bunlarin hepsi kendi istegi ile meydana gelir.
  • Eger abdestini bozan sey akici ise malinin hepsini harcar ve infak eder.
  • Mal sahibi ise malin zekatini verir.
  • Bir yere abdest edip toprakla üstünü orttügünü gören kimse, bir mali yere gömer.
  • Bir başka rivayete görede ;Küçük abdest yaptigini gören kimsenin üzüntüsü gider.
  • Rüyada kendisine abdestsizlik hali vuku bulsa sıkıntı ve ihtiyacinin çok oldugunu görse, eger yolcu ise yola çikmasin.

Rüyasında Abdest Bozmak Görenler Rüyalarını Anlatıyor

Samet

18.05.2013 09:47:53

Olumlu Düşünüyor

S.a arkadaşlar ben rüyamda tuvalet arıyordum çok sıkışmışım büyük tuvaletimi yapacaktım o sırada uyandım sitenizdeki yorumda Uygun bir yere yahut tuvalete bevletmek sıkıntıdan kurtulmaya diyor iyi birşey heralde yani bu rüyam benım

Siz de Rüyanızı Paylaşmak İster misiniz?

  • dream captcha
Rüya Analizi

Abdest Bozmak görenlerin rüyaları hakkında hissiyatı şu şekilde:

Olumlu
%100
Olumsuz
%0
Toplam 2 oy kullanıldı, 10 puan.

Haydi, siz de oy verin! Bu rüya size nasıl bir hissiyat verdi?

Olumlu Olumsuz
Benzer Rüyalar

Abdest Bozmak görenler genellikle bu rüyaları da görüyor: